Teamleader

NÁPLŇ PRÁCE: kontrola dodržování pracovních předpisů, pracovních a kontrolních instrukcí, zodpovědnost za správnou evidenci výroby v IS, odstraňování zjištěných neshod, řešení nestandardních situací ve výrobě, zaškolení operátorů na pracovišti atd.

POŽADAVKY: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, SOU vzdělání, ochota učit se a přijímat nové informace, praxe na obdobné pozici výhodou, samostatnost, zodpovědnost atd.

NABÍZÍME: dovolená navíc, cafetérie, dotované stravování, náborový bonus 10 000,- Kč

KONTAKT: osobně, telefonicky PO-PÁ kdykoliv

Vloženo: Před 122 dny
Termín:
Štítky:
Odměna: 150 - 180 Kč/hod.
150 - 180 Kč/hod.

ATEK s.r.o.

Kontaktní osoba: Kocianová Jitka Zobrazit telefon
Odpovídejte snadněji na jeden klik:
Pracovník ostrahy logistického areálu v Jažlovicích
Od 18 let
Částečný úvazek
Dlouhodobé
Nástup ihned
Na živnostenský list
Říčany

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

O nás Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb. Máme dlouholetou tradici od roku 1993. Náplň práce obsluha vjezdové vrátnice (kontrola oprávnění k vjezdu,...

124-135 Kč/hod.
To mě zajímá
Šéfkuchaři v hotelových restauracích
Praha

Bohemia Properties a.s.

Karbulková, e-mail: email odstraněn

30000 Kč/měsíc
ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE
Most

ŠUDOMA s.r.o.

ASISTENT/ASISTENTKA PRODEJE Náplň práce:fyzická přejímka nových vozů od dopravceevidence převzatých vozů do systémupéče o skladová a předváděcí vozidlaprezentace nových vozů, příprava a předání...

25000 - 35000 Kč/měsíc
Business Improvement Manager EAME
Praha

ExxonMobil Czech Republic, s.r.o.

kontakt e-mail: email odstraněn

150000 Kč/měsíc
NOČNÍ PRÁCE S MYCÍM STROJEM BRNO - MZDA 700 Kč/3h-den
Od 18 let
Pro důchodce
Pro studenty
Dlouhodobé
Jednorázové
Brno-město

1.úklidová s.r.o.

Hledáme pracovníka pro práci s mycím strojem v obchodním domě na Náměstí Svobody, Brno. Práce v nočních hodinách, délka pracovní doby - 2,5 - 3 hodiny/den. Počet směn dle dohody.Požadujeme:  Chuť...

700 Kč/den
Koordinátor úseku
Ostrava

VELKÁ PECKA s.r.o.

43210 Úředníci ve skladech ZamK Kontakt e-mailem: email odstraněn Směnnost: 2 směny, noční provoz.

34000 - 34000 Kč/měsíc