Ostraha prodejny Lidl

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.

Schopnost adekvátně reagovat v rámci mimořádných situací (krádeže).

Praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:

Strážní a detektivní činnost na prodejně, kamerový monitoring, zajištění ochrany majetku a osob, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou.

Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.

Možnost čerpat dle pravidel zálohu na mzdu.

Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.

Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Kontakt tel.mobil odstraněn, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.

Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: email odstraněn

Vloženo: Před 23 dny
Termín:
Lokalita: Uničov
Štítky:
Odměna: 130 Kč/hod.
130 Kč/hod.

GADO, s.r.o.

Kontaktní osoba: Pchálková Jana Zobrazit telefon
Odpovídejte snadněji na jeden klik:
Strážný/operátor VZV (Velká Bystřice - 135,-/hod)
Olomouc

ABAS IPS Management s.r.o.

O nás Jsme stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.Náplň práce:manipulace s VZV směnnost 9,5h přes týdenvíkendy 7,5h směnyCo od Vás...

135 Kč / hod
To mě zajímá
Pomocní skladníci
Strančice

MS-TEK Trade s.r.o.

Upřesňující údaje: Prvotní kontakt emailem, odpovídající zdravotní stav, práce o víkendech. Prosíme spolehlivé uchazeče - pište na email, uveďte Vaše údaje a my se Vám ozveme a domluvíme o pohovor.

18900 Kč/měsíc
Portýr/ka
Český Krumlov

Portýr/ka

Bohemia Properties a.s.

znalost AJ výhodouzodpovědnost, zručnostdobrá fyzická kondice - výhodoupraxe na obdobné pozici min. 2 roky - výhodou

22000 Kč/měsíc
Zahradník
Brno-město

Zahradník

Tomáš Tunkr

Do zahradnické firmy hledám fyzicky zdatného kolegu. Požaduji znalost rostlin, práce s motorovou pilou, křovinořezem atp. Práce probíhají v rámci Brna a blízkého okolí. 200,-/ hod. čistého.

200 Kč/hod.
HLEDÁME PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Od 18 let
Pro studenty
Částečný úvazek
Dlouhodobé
Krátkodobé
Hlavní město Praha

Thése one s.r.o.

HLEDÁME pracovníka v sociálních službách PEČOVATELKU - v domácím prostředí Jde o poskytování péče seniorům doma (pomoc s osobní hygienou, podpora každodenních úkonů, doprovody na nákupy, úřady,...

180-200 Kč/hod.
PRÁCE Z DOMOVA -  průzkum po telefonu - FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY
Na doma
Pro důchodce
Dlouhodobé
Nástup ihned
Česká republika

PRÁCE Z DOMOVA - průzkum po telefonu - FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Vít Musílek

Hledáme vhodné kandidáty na pozici "TELEFONISTA - marketingový průzkum po telefonu - FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY" Chcete - pracovat kdy se to hodí Vám? ANO - pracovat jak dlouho budete chtít?ANO -...

200-600 Kč/hod.