Vrátní/strážní - vyhrazeno pro OZP

VRÁTNÍ/STRÁŽNÍ - VYHRAZENO PRO OZP

Nástup možný po dohodě ihned.

Hledáme zodpovědné pracovníky na pozici vrátný/strážný do areálu firmy Climax.

POŽADUJEME: Poctivost, chuť do práce a srdce na pravém místě.

NÁPLŇ PRÁCE: Se odvíjí od požadavku zákazníka. Práce ve velmi hezkém, novém prostředí

NABÍZÍME: Za svědomitost, spolehlivost a dobré výsledky ODMĚNY. Firemní bonusy: příspěvek na životní pojištění, ošatné, uniforma zimní/letní, uhrazení certifikátu pro výkon služby, odměny za dobře odvedenou práci. výhodný telefonní tarif pro celou rodinu, příspěvek na životní pojištění, flexi pasy, ošatné, hrubá mzda Kč 135,-/hod.

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Veronika Šikulová, v době 8:00 - 15:00 h. na čísle:mobil odstraněn, nebo e-mailem na: email odstraněn

Ov.e.: 11.3.

Vloženo: Před 122 dny
Termín:
Lokalita: Vsetín
Štítky:
Odměna: 135 Kč/hod.
135 Kč/hod.

Eagle Eyes a.s.

Kontaktní osoba: Zábojová Lenka Zobrazit telefon
Odpovídejte snadněji na jeden klik:
Hledám paní v předdůchodovém/ důchodovém věku či ID na pravidelné hlídání dítěte
Pro důchodce
Částečný úvazek
Nástup ihned
Peníze ihned
Pro ženy
Praha 8

LUDUS CZECH s.r.o.

Hledáme paní v důchodovém / předdůchodovém věku či ID na pravidelné hlídání dítěte. Mzda 10.000 - 16.000 /měsíčně Aktuální poptávky: Praha 10 - holčička 6 měsíců, hlídání 3x týdně 10:00 - 16:00...

10,000-16,000 Kč/měs.
To mě zajímá
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Kutná Hora

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Upřesňující informace: odhalování příčin a zajišťování podpory při nastavení a údržbě testovacích procesů. Nutná znalost HW, SW a komunikativní angličtina. Způsoby kontaktu: x VŘ - každou středu...

33700 Kč/měsíc
Business Improvement Manager EAME
Praha

ExxonMobil Czech Republic, s.r.o.

kontakt e-mail: email odstraněn

150000 Kč/měsíc
ŘIDIČ (sk. B 🚚) pro Datart, Hradec Králové - FLEXIBILNÍ SMĚNY
Od 18 let
Dlouhodobé
Na živnostenský list
Trvalý pracovní poměr
Hradec Králové

Mi:Bo Transportation s.r.o.

Sháníme Řidiče na rozvoz zboží pro společnost Datart. Stojíme o dlouhodobou spolupráci na ŽL, možný také HPP, či DPP (pouze brigáda na všední dny). Kromě řízení vozidla není nutné nic umět,...

2,050-2,300 Kč/den.
Koordinátor úseku
Ostrava

VELKÁ PECKA s.r.o.

43210 Úředníci ve skladech ZamK Kontakt e-mailem: email odstraněn Směnnost: 2 směny, noční provoz.

34000 - 34000 Kč/měsíc
Šéfkuchaři v hotelových restauracích
Praha

Bohemia Properties a.s.

Karbulková, e-mail: email odstraněn

30000 Kč/měsíc